Jak řetízky objednávat a proč od naší firmy

Naše firma působí na českém a slovenském trhu od roku 2010, kdy jako první začala v České republice na míru vyrábět řetízky se jménem, náramky se jménem a také náušnice se jménem, to vše ze stříbra ryzosti 925/1000. Na řetízku můžete mít jakékoli jméno, přezdívku, nápis, čísla, či cokoli, co Vás napadne. Jelikož se zaměřujeme pouze na tento obor, máme s ním velké zkušenosti, což lze vidět na detailních fotografiích našich výrobků, které pravidelně zveřejňujeme. Viz naše alba na Facebooku zde: https://www.facebook.com/silvername/photos_albums

Zmiňujeme se o tom všem pouze proto, že (stejně jako u mnoha jiných odvětví) se na trhu objevují překupníci, kteří se snaží přivydělat v tomto oboru, bez ohledu na kvalitu vyhotoveného řetízku se jménem. Poznají se tak, že zákazníkovi neposkytují odborný servis, nebo odborné poradenství. Většinou také nepřijímají platbu na dobírku, protože chtějí mít zaplaceno předem, a to nedává zákazníkovi v případě nedůvěry možnost volby. Setkali jsme se i s tím, že mají na svých stránkách logo "Český výrobek" nebo "Slovenský výrobek", ale na dovezené a negarantované zboží dávají pouze český či slovenský punc ryzosti.

 

Jaké jsou výhody řetízků se jménem od naší firmy?

1.) Garance servisu a údržby po 2 roky ZDARMA !!! A v případě jakékoli vady zapříčiněné z naší strany, nabízíme navrácení plné částky včetně poštovného, nebo okamžité a upřednostněné sjednání nápravy.

2.) poskytování odborného poradenství po neomezenou dobu

3.) Možnost zadání zakázky i s platbou "Na Dobírku", neboli, zákazník zaplatí až zboží dostane od přepravce do ruky. Je to určité laskavé gesto, kdy dává výrobce zákazníkovi v případě nedůvěry možnost volby.

4.) Poskytujeme detailní a zvětšené fotografie našich řetízků se jménem, kde je vidět kvalita vyhotovení, povrchového zpracování a precizního leštění.

5.) Možnost volby druhu řetízku - máme v nabídce 4 druhy řetízků, aby si mohl vybrat i náročný zákazník.

6.) Možnost volby povrchové úpravy - buď pozlacení, nebo "rhodiování", což je ochrana stříbra proti zmatnění či ztmavnutí.

7.) Možnost zasadit do jména kamínky Swarovski v barvách červený, růžový, tmavě modrý, světle modrý, zelený a bílý (transparentní).

8.) Možnost se výrobce dotázat, v jaké fázi výroby je Vaše zakázka řetízku se jménem.

9.) Mnoho dalších výhod, spojených s tím, že řetízek se jménem zadáváte k výrobě přímo u českého výrobce.

 

Jak objednávat?

- Naše stránky www.silvername.cz vedou zákazníka k plynulému objednání tak, aby objednaný řetízek se jménem (náramek se jménem, či náušnice se jménem) vypadal podle jeho představ. V tom podle zkušeností problém téměř nikdy není. Spíše se zde zaměříme na kritické body, kde může zákazník udělat chybu v zadávání zakázky svého stříbrného šperku:

a) Správnost zadání jména - Několikrát zkontrolujte správnost diakritiky u Vašeho zadaného jména na řetízku

b) Délka řetízku - dbejte na to, abyste zadali délku řetízku správně

c) První písmeno velké - jména začínají velkými písmeny. Proto překontrolujte, zda první písmeno máte správně. My jen vyrábíme to, co přijde v objednávkovém formuláři a malá počáteční písmena u jmen neměníme (někdy si zákazníci přejí malé první písmeno).

d) Platba dobírkou - u zakázek s platbou "Na dobírku" Vám zašleme zprávu, a čekáme na Vaše e-mailové potvrzení správnosti dvou údajů. Bez tohoto potvrzení nezačneme vyrábět Vaši zakázku. Stává se, že zákazníci nečtou zprávu, kterou jim zašleme, a pak čekají na zakázku, která nepřichází. U platby předem na účet tato podmínka není.

e) Telefon – I když je uvedení Vašeho telefonního čísla ve formuláři volitelné, doporučujeme jej uvéct. Je to z důvodu, že nám při výrobě Vaší zakázky často vznikají nejasnosti, vzniklé z neuváženého nebo neúplného vyplnění objednávkového formuláře, které musíme okamžitě řešit, a to nejlépe telefonicky. Garantujeme, že nepoužíváme telefonní čísla k jiným účelům.

f) Zasazení kamínků - U zasazování kamínků si klidně určete, kam chcete kamínek umístit. Napište to do "komentáře k objednávce".

g) Jméno do obloučku - pokud zadáte možnost "Jméno mírně do obloučku", tak potom už nezadávejte žádné "Okrasné podtržení", nelze vyrobit tyto dvě možnosti současně.

h) Velikost písma - pokud nevíte, jakou velikost zvolit, nechejte velikost "standardní". "EXTRA malou" velikost lze přečíst jen zblízka, "standardní" je decentní a akorátní, "větší" a "největší" je pro malinko robustnější nebo pevnější lidi.

i) Povrchová úprava – V případě, že nechcete řetízek pozlacený, ale přejete si jej ponechat stříbrný, doporučujeme zadat možnost "Povrchová úprava - Rhodiování". Zjistili jsme, že mnoho lidí neví, že samotné stříbro má tendenci časem matnět, tmavnout, a u některých jedinců se silně agresivním potem i černat. Rhodiování je ochrana stříbra proti této oxidaci, a šperk se stává téměř bezúdržbový. To znamená, dá se s ním jít kamkoli, i do bazénu apod.

j) Způsob platby - upřednostňujeme zákazníky, kteří zadají platbu předem na účet. Nejen že mají poštovné i balné zdarma, ale také jsou termínově zvýhodněni - pokud je zakázek více, jejich zakázky vyrábíme a odesíláme jako první.

k) Po kliknutí na "Odeslat objednávku" Vám nepřijde automaticky vygenerované potvrzení, ale do 24 hodin přijde osobní potvrzení Vaší objednávky s kalkulací celkové ceny a další informace, které zpracováváme individuálně.

(další rady přibývají postupně)

 

Pro jakýkoli jiný dotaz nás neváhejte kdykoli kontaktovat, a to zde: http://www.silvername.cz/kontakt

Přejeme úspěšný výběr a zadání Vašeho jména na řetízku náramku či náušnicích.

Za tým pracovníků www.silvername.cz

Aleš Vajdík