Řetízek se jménem

V okénku níže si můžete vyzkoušet, jak bude vypadat Vaše jméno na řetízku. Napište jméno a vpravo vyberte font. Poté zadejte „PŘEJÍT NA OBJEDNÁVKU“. Hotová jména zasíláme včetně řetízku do Česka i na Slovensko.

Napište prosím pouze jedno jméno, pro dvě jména klikněte na "Přívěsek se dvěma jmény". 

Cena:                                       980,- Kč  (35,-Eur) 

Cena je včetně řetízku a vč. DPH.

Napište jméno:
Vyberte si font:Řetízek se jménem Jeanne
Řetízek se jménem Lenka
Řetízek se jménem Katarina
Řetízek se jménem Alca

Způsob platby a termín doručení:

a) PŘEDEM bankovním převodem - poštovné ZDARMA, dodání do 7-mi dnů, platí pro CZ i SK (k dispozici máme českou i slovenskou banku)

b) Dobírkou - poštovné pro ČR  150,-kč (pro SK 10,-Eur včetně CLA atd.) , dodání do 12-ti dnů, platí pro CZ i SK. Při zasílání na Slovensko skrze dobírku si cenu zboží a dobírky přepočítává Poštovní úřad podle aktuáního kurzu Eura (cca. 1 Eur=25,-kč)

c) Expres zásilka - do 48 hodin máte zásilku doma – cena tohoto druhu dopravy je 350,-Kč. Platí pouze pro ČR.

 

Délku řetízku si můžete zadat v objednávkovém formuláři po kliknutí na "Přejít na objednávku". Standardně dodáváme řetízek u dámského přívěsku v délce 45cm (měřeno bez jména) a 60 cm u pánského přívěsku. Cena řetízku je zahrnuta v uvedené ceně zboží. Po kliknutí na "Přejít na objednávku" si můžete zvolit i Jméno do obloučku, Srdíčko ke jménu, Okrasné podtržení, Pozlacení jména či Rhodiování jména, dárkové balení, atd.