Stříbrné srdíčko na řetízku

Po kliknutí na „Přejít na objednávku“ si můžete objednat některé z níže vyobrazených srdíček na řetízku a můžete si vybrat i ze čtyř druhů našich stříbrných řetízků. Hotová srdíčka na řetízku zasíláme do ČR i do SK. Ryzost stříbra, ze kterého jsou srdíčka i řetízky vyrobeny, je 925/1000.

Ceny jsou uvedeny u jednotlivých druhů srdíček.

Cena je včetně stříbrného řetízku a včetně DPH.

Stříbrné srdíčko na řetízku 1
Stříbrné srdíčko na řetízku 2
Stříbrné srdíčko na řetízku 3
Stříbrné srdíčko na řetízku 4
Stříbrné srdíčko na řetízku 5
Stříbrné srdíčko na řetízku 6
Stříbrné srdíčko na řetízku 7
Stříbrné srdíčko na řetízku 8
Stříbrné srdíčko na řetízku 9

Způsob platby a termín doručení:

a) PŘEDEM bankovním převodem - poštovné ZDARMA, dodání do 7-mi dnů, platí pro CZ i SK (k dispozici máme českou i slovenskou banku)

b) Dobírkou - poštovné pro ČR  150,-kč (pro SK 10,-Eur včetně CLA atd.) , dodání do 12-ti dnů, platí pro CZ i SK. Při zasílání na Slovensko skrze dobírku si cenu zboží a dobírky přepočítává Poštovní úřad podle aktuáního kurzu Eura (cca. 1 Eur=25,-kč)

c) Expres zásilka - do 48 hodin máte zásilku doma – cena tohoto druhu dopravy je 350,-Kč. Platí pouze pro ČR.

 

Délku řetízku si můžete zadat v objednávkovém formuláři po kliknutí na "Přejít na objednávku". Standardně dodáváme řetízek u dámského přívěsku v délce 45cm (měřeno bez jména) a 60 cm u pánského přívěsku. Cena řetízku je zahrnuta v uvedené ceně zboží. Po kliknutí na "Přejít na objednávku" si můžete zvolit i Jméno do obloučku, Srdíčko ke jménu, Okrasné podtržení, Pozlacení jména či Rhodiování jména, dárkové balení, atd.